2018 – РІК ПРОЕКТУ “Я МАЮ ПРАВО”

Відповідно до Указу Президента України від 14 листопада 2017 року № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», на виконання розпорядження Сумської обласної державної адміністрації від 19.01.2018 № 32-ОД «Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації на території Сумської області правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 році», з метою формування в суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України в різних сферах життя, у закладах освіти Миколаївської сільської ради протягом 2018 року будуть проводитися різноформатні заходи щодо підвищення правової культури учнівської та педагогічної спільнот.