Атестація педагогічних працівників

1 квітня відбулася атестація педпрацівників закладів освіти з 7-ми територіальних громад (Миколаївської, Степанівської, Хотінської, Верхньосироватської, Нижньосироватської, Бездрицької, Боромлянської). Спільною атестаційною комісією ІІ рівня було атестовано 66 учителів, вихователів та директорів, серед них – 7 освітян нашої громади.

Результати наших педагогів за підсумками голосування членів атестаційної комісії ІІ рівня:

•  присвоєно вищу категорія – 1 (вчитель української мови та літератури Лікарського НВК  Чала А. В.);
  •  підтверджено відповідність раніше присвоєній вищій категорії та присвоєно педагогічне звання «старший вчитель» – 1 (вчитель початкових класів Миколаївського НВК Нікітенко О. М.);
  •  підтверджено відповідність раніше присвоєній вищій категорії – 2;
  •  підтверджено відповідність займаній посаді (директор) – 2;
  •  підтверджено відповідність займаній посаді (заст. директора з ВР) – 1.

Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів.
Вітаємо педагогів та керівників закладів освіти з успішним проходженням атестації!