Готовність закладів освіти до нового навчального року

Створення безпечного середовища – важлива складова нової української школи. З метою перевірки готовності закладів освіти Миколаївської сільської ради до нового 2019-2020 навчального року 14-16 серпня відбувся моніторинг закладів за участі представників відділу освіти громади, ДСНС та Держпродспоживслужби Сумського району. Особлива увага приділялася стану проведення ремонтних робіт, готовності харчоблоків та санітарних кімнат, дотриманню норм пожежної безпеки. Приємно відзначити роботу із підготовки перших класів до нового навчального року, їх матеріальне та технічне забезпечення, креативність працівників шкіл.

Хоча у закладах освіти громади ще тривають завершальні ремонтні роботи, посвіжілі шкільні приміщення уже чекають на веселий дитячий гомін.