Готовність закладів освіти ОТГ до нового навчального року

Завершено огляд готовності закладів освіти Миколаївської сільської ради до нового 2020/2021 навчального року. Оскільки цей навчальний рік починається в умовах карантину, велику увагу приділено створенню безпечного освітнього середовища. Слід відзначити, що у всіх закладах освіти обладнані куточки дезінфекції рук, придбано засоби індивідуального захисту, урни для утилізації використаних рукавичок та масок, розроблено пам’ятки і алгоритм дій під час перерв та вжиті інші протиемідеміологічні заходи.

У 1-3 класах закладів загальної середньої освіти нашої громади упроваджується Концепція «Нова українська школа». Цього року для забезпечення одномісними партами, сучасними меблями, дидактичними матеріалами, засобами для навчання, комп’ютерним обладнанням чотирьох перших класів було виділено 109 тисяч грн. з державного бюджету, та 160 тисяч – з місцевого.

Також варто відмітити ремонтні роботи, зроблені за кошти місцевого бюджету: у Северинівській ЗОШ І-ІІ ст. відремонтовано їдальню (193 тис. грн.), У Лікарському НВК – підлогу (174 тис.), у Миколаївському НВК – хол (49,9 тис.), у КДНЗ «Веселка» – ґанок (49,3 тис.), у Кровненськомк ЗДО «Пролісок» – покрівлю (48,9 тис.), у Кровненському ЗЗСО І-ІІІ ст. зроблено навіс над ґанком (84 тис.) та укладено тротуарну плитку на шкільному подвір’ї (98 тис.).

Ми вдячні керівництву нашої громади, адміністраціям закладів освіти, їх колективам, батьківській громаді, спонсорам за підготовку шкіл та садочків до нового 2020-2021 навчального року.