ІІ етап Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

ІІ етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 14 по 16 червня 2021року на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для старшої вікової групи. Миколаївську громаду на заході гідно представив рій «Нащадки козаків» Кровненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Три дні військово-патріотичної гри були насичені заліковими конкурсами та змаганнями з впоряду, домедичної, фізичної та тактичної підготовки, стрільби з пневматичної зброї, метання гранати, з історії українських збройних формувань та таборування. Учасники зміцнили свій спортивний дух, здобули змістовні знання з військової підготовки та довели всім, що «Козацькому роду нема переводу». Пишаємося нашими учнями, а їх керівнику Полякову В. П. бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я та подальших успіхів у цій справі.