Інтелектуально-розважальна гра до Дня місцевого самоврядування

До Дня місцевого самоврядування КЗ «Центр позашкільної освіти» Миколаївської сільської ради було проведено інтелектуально-розважальну гру «Підйом на Говерлу». Участь у грі взяли три команди: учні Миколаївського ліцею, педагогічні працівники та представники місцевого самоврядування.
Гравці самостійно планували свій маршрут, купували воду, їжу, намети, замовляли послуги провідника, погоду у карпатського мольфара. Крім того, на окремих етапах учасникам було запропоновано різні тематичні випробування: ребуси, анімації тощо. Контролювати витрати та здобутки команд допомагало журі. Голова громади, Сергій Володимирович Самотой, активно підтримував усі команди та вболівав за кожного.
Усі учасники заходу отримали дипломи за участь у грі, солодкі подарунки та досвід роботи у команді.