Об'їзд закладів освіти громади перед початком 2020-2021 навчального року

Об’їзд закладів освіти громади перед початком 2020-2021 навчального року

Традиційно, у серпні кожний заклад освіти повинен пройти перевірку, показати свою готовність до роботи у новому навчальному році. Тому 18 серпня 2020 року комісією у складі головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської сільської ради Гаврилюк М., представників Сумського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області Бражніченко О. та Вішнякової О., а також представника Сумського районного сектору Управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Чеботарьова С. здійснено огляд закладів освіти з метою моніторингу стану підготовленості їх до нового навчального року. Члени комісії оглянули кабінети НУШ, навчальні кабінети, спортивні зали, харчоблоки, котельні, пришкільні території та ін.

Підкреслено потужну та сумлінну роботу у підготовці закладів до нового навчального року. Зокрема, відмічено належний рівень підготовки перших, других та третіх класів відповідно до Концепції «Нова Українська школа». У деяких закладах тривають ремонті робіти, які уже до початку навчального року будуть завершені. А от заходи з пожежної безпеки у більшості закладах потребують дофінансування.

З висновку комісії випливає, що всі заклади освіти Миколаївської сільської ради в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу у новому навчальному році. Велика подяка керівництву нашої громади, батькам та педагогічним колективам, які не залишились осторонь та допомогли у проведенні ремонтних робіт в закладах освіти.