Обласний педагогічний колоквіум

30 січня на базі КДНЗ «Веселка» с. Северинівка було проведено обласний педагогічний колоквіум «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти» для учителів початкових класів, вихователів закладів освіти Бездрицької, Миколаївської, Нижньосироватської, Хотінської, Степанівської, Верхньосироватської об’єднаних територіальних громад Сумського району. Захід відкривав голова Миколаївської громади Самотой С. В., привітавшши учасників заходу, побажав успіхів у непростій педагогічній справі. На заході була присутня методист з дошкільної освіти КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Міщенко Л. Б., яка проводила тематичні інтерактивні вправи з учасниками семінару, зачитувала доповідь щодо активізації процесу наступності дошкільної та початкової освіти. Також з презентацією «Нова українська школа»: реформування системи початкової освіти як перший практичний крок у реалізації концепції» виступила керівник МО вчителів початкових класів Панькова С. В. Тема колоквіуму одна із важливих проблем освіти – організація діяльності щодо наступності дошкільної та початкової освіти назріла у зв’язку з реформуванням освіти. Перед вихователем ЗДО, а далі і вчителем початкової школи стоїть завдання раннього розкриття і формування інтересів і здібностей учнів до науково-пошукової, проектної діяльності тощо.

Захід приємно доповнили виступи учнів початкових класів та вихованців закладів освіти с. Северинівка. Дякуємо за змістовний захід та за активну роботу учасників заходу.