Онлайн-нарада з директорами та практичними психологами закладів освіти Миколаївської громади

14 квітня 2021 року на платформі ZOOM відбулася онлайн-нарада з директорами та практичними психологами закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївської громади щодо планування подальшої роботи в умовах карантинних обмежень. Були обговорені такі питання: нові типи закладів освіти, ЗНО у 2021 році, профілактика булінгу, робота пришкільних таборів відпочинку, стан функціонування сайтів, дотримання санітарного регламенту, новий Порядок харчування у ЗО, участь ЗЗСО громади у змаганнях «Cool games», планування заходів у межах місячника благоустрою, тижня психології та ін.

Наразі перед кожним керівником стоять завдання не лише успішного завершення навчального року, а й планування початку вже нового навчального року.