Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

У приміщенні Сумської обласної філармонії 02.03.2021 пройшли урочистості з приводу підведення підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Переможців та учасників регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» під час заходу привітали голова Сумської обласної ради В. Федорченко, радник голови Сумської обласної державної адміністрації В. Медвідь, депутат Сумської обласної ради М. Баня, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації В. Гробова, голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України С. Осадчий, ректор комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Ю. Нікітін. На адресу педагогів пролунали слова визнання та подяки за відданість праці.

Цього року Миколаївську громаду представляла вчитель української мови та літератури Миколаївського НВК, переможець І туру конкурсу, Юлія Пилипенко. Педагог гідно пройшла усі випробування, які через протиепідеміологічні заходи проводилися дистанційно, презентувала свої педагогічні ідеї та досягнення, увійшла у 10-тку кращих вчителів у номінації «Учитель української мови та літератури».
Вітаємо із гарним результатом та бажаємо нових перемог!