Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Учні Кровненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 23-26 березня 2021 року брали участь у ІІ (обласному) етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Молоді дослідники гідно представили свій заклад освіти:

1. Головченко Анастасія, 9 клас (вчитель Голубенко Т. С.);

2. Гаценко Тетяна, 9 клас – ІІІ місце у секції «Генетика» відділення «Хімія та біологія» (вчитель Голубенко Т. С.);

3. Білокур Неля, 9 клас – ІІ місце у секції «Біологія людини» відділення «Хімія та біологія» (вчитель Голубенко Т. С.).

Наразі Білокур Н. готується до участі у ІІІ етапі випробування, яке через протиепідемічні обмеження проходитиме з 15 по 16 травня у режимі онлайн. Сподіваємося, участь дітей Миколаївської громади у МАН стане гарною традицією. І ще раз вітаємо учасників та переможців ІІ етапу та побажаємо учасниці ІІІ (всеукраїнського) етапу та її наставнику натхнення та працездатності у захисті свого дослідження.