Самоосвіта педагогів громади у період карантину

Сучасні вимоги до педагога на перше місце ставлять систематичну самостійну роботу з розвитку професійної компетентності, і проблема самоосвіти стає все більш актуальною. Тому освітяни Миколаївської сільської ради під час карантину активно долучалися до онлайн-курсів, онлайн-навчань, онлайн-вебінарів, онлайн-конференцій тощо. Педагоги удосконалювали володіння дистанційними та інноваційними методами навчання, навички створення безпечного освітнього середовища, отримали нові знання про дизайн-мислення, критичне мислення, домедичну допомогу, академічну доброчесність, безпечне харчування, коронавірусну інфекцію, протидію булінгу (цькуванню) та ін. Опановані знання та вміння стануть у нагоді освітянам уже у новому навчальному році.