Семінар для вихователів ЗДО

14.11.2018 року на базі КНДЗ «Веселка» с. Северинівка відбувся семінар вихователів ЗДО «Розвиток здібностей та інтересу вихованців до навчання через впровадження інновацій в практику». На заході була присутня заступник голови Миколаївської сільської ради Северин В. М., методисти та вихователі Миколаївської, Нижньосироватської, Бездрицької, Хотінської, Степанівської ОТГ та Сумського району.

Молодий колектив закладу презентував різні форми занять інноваційного спрямування, залучав до інтерактивних вправ всіх бажаючих, продемонстрував преваги нещодавно створеної сенсорної кімнати, роботу із степ-платформами, а також дарував позитивні емоції та можливість зібрати кожному свою «веселку». Дякуємо колективу северинівського закладу за змістовний, нестандартний захід, а гостям – за активність та теплі слова.