Спортивне свято «Краща спортивна громада Сумщини  – 2021»

Спортивне свято «Краща спортивна громада Сумщини – 2021»

24 липня 2021 року відбулися заключні змагання в рамках обласного спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини – 2021». Участь у заході взяли команди з різних куточків Сумської області. Спортсмени-аматори змагалися в турнірі з настільного тенісу, шахів, шашок, армреслінгу, гирьового спорту (штовхання гирі і метанні), вправі з колесом, перетягуванні линви та міні-футболу.

Команда нашої громади за особистої підтримки голови громади Самотоя Сергія Володимировича також взяла участь і показала середні результати.

Надзвичайно приємно похвалитися грамотою Непийводи Віктора Івановича за зайняте ІІІ місце у метанні гирі (довбні).

Дуже завзято наші спортсмени виступили у змаганнях із тенісу, вправі із колесом, а також особливо самовідданно зіграла збірна команда громади із міні-футболу. Щиро дякуємо усім учасникам!