Спортивне свято «Краща спортивна громада Сумщини – 2023»

20 травня спортсмени Миколаївської сільської територіальної громади взяли участь в обласних змаганнях серед команд сільських та селищних об’єднаних територіальних громад «Найкраща спортивна громада Сумщини 2023 року». Учасники нашої громади гідно змагались з іншими 6-ма командами в таких видах спорту: футзал, настільний теніс, шахи, шашки, дартс. Перемогу в загальному заліку здобула команда Липоводолинської громади.

Дякуємо усім тим, хто долучився до цього спортивного заходу: футболістам-за напружену гру (Щербаку Євгену, Гльозі Вадиму, Білокуру Сергію, Бокачу Олександру, Некрасову Сергію, Зякуну Андрію, Гніденко Андрію, Сапченко Андрію, Березі Олегу, Білокуру Віталію), тенісистам – за азарт (Простатіній Вікторії, Андріяшу Максиму), спортсмену з ігри в дартс – за витримку та терпіння (Пономаренко Ярославу), гравчині в шашки – за мудрість та досвід (Непийводі Тетяні). І особлива вдячність спортсмену, який здобув перше місце з шахів, – Іванченку Олександру.