Впровадження Концепції НУШ у ЗЗСО Миколаївської сільської ради

З 1 вересня 2018 року Концепція НУШ впроваджується у трьох 1-х класах закладів загальної середньої освіти Миколаївської сільської ради. Працівники відділу освіти, молоді та спорту відвідали уроки у всіх школах з метою вивчення стану реалізації освітньої реформи.

Приємно, що на заняттях діти активно рухаються у класі та поза ним, обговорюють питання у спільному колі, групах, парах, конструюють з LEGO та інших матеріалів, роблять колажі, використовують прилади та інструменти. Учителі Запрягайло Н. А., Ортікова С. В., Котенко С. О. на уроках направляють кожну дитину та допомагають використовувати здобуті знання на практиці, а учні навчаються в ігровій формі. Освітній процес будуються з урахуванням вікових особливостей першокласників. Помітно, що діти із задоволенням працюють на таких уроках.