Всеукраїнський тиждень права

У закладах освіти Миколаївської сільської ради протягом 03 – 13 грудня 2019 року були проведені заходи до Всеукраїнського тижня права. Загальновідомо, що правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадську активність та загострює почуття непримиренності до негативних явищ. Усвідомлення людиною правил співжиття і вимог законів, законослухняність її поведінки формуються під впливом спеціальних виховних заходів, у процесі самовиховання, різноманітних видів діяльності. Саме цьому сприяли проведені дискусії «Конвенція ООН про права дитини 1989 р. Чому порушуються права дитини?» круглий стіл «Міжнародно-правові стандарти в галузі прав людини», конкурси малюнків «Права дітей очима дітей», виховні години «Права і свободи людини і громадянина в нашому житті. Як захистити конституційні права?», «Вивчаємо свої права» та «Права дитини вивчай сумлінно».

Дані заходи стали традицією в закладах освіти України. Вони сприяють підвищенню рівня правової культури, формуванню громадянської компетентності учнівської молоді та вихованню її у дусі поваги до прав людини.