Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту
19 червня відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської сільської ради. У заході взяли участь члени колегії: начальник та спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту, директори закладів освіти територіальної громади.
На порядок денний були винесені такі питання: «Про підсумки роботи з обдарованими дітьми у 2025/2026 навчальному році. Затвердження кандидатур претендентів на премію голови Миколаївської сільської ради», «Про стан роботи щодо подолання освітніх втрат у Северинівській гімназії та Кровненській гімназії», «Про створення безпечного освітнього середовища та організацію протидії булінгу (цькування), кібербулінгу та іншим проявам насильства у Миколаївському ліцеї та Лікарській гімназії», «Про стан організації позашкільної роботи з дітьми громади. Ефективність діяльності позашкільних гуртків», «Про вивчення стану облаштування укриттів у закладах освіти Миколаївської сільської ради». Проекти рішень по цим питанням прийнято одноголосно.




