Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

22 грудня відбулося онлайн-засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської сільської ради. У заході взяли участь голова колегії, начальник відділу освіти, молоді та спорту Макшеєва Н. С., та члени колегії: спеціалісти відділу, директори закладів освіти територіальної громади.

На порядок денний були винесені такі питання: «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у відділі освіти, молоді та спорту за 2021 рік», «Про аналіз стану національно-патріотичного виховання у закладах освіти Миколаївської сільської ради», «Про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти громади у 2021 році», «Про роботу закладів освіти громади щодо профілактики насильства та правопорушень серед дітей та учнів Миколаївської сільської ради», «Про стан організації підвезення до закладів освіти та у зворотньому напрямку здобувачів освіти», «Про схвалення плану роботи відділу освіти, молоді та спорту та затвердження плану засідань колегії відділу освіти, молоді та спорту на 2022 рік». Проекти рішень по цим питанням прийнято одноголосно.