Засідання творчої групи практичних психологів

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської сільської ради на 2019 рік 27 березня відбулося засідання творчої групи практичних психологів закладів освіти громади «Профілактика насильства у шкільному середовищі». Учасники заходу ознайомились з основною нормативною документацією щодо профілактики булінгу у закладах освіти, з порядком розгляду звернень та повідомлень з приводу випадків насильства, визначено причини, індикатори прояву та наслідки агресивної поведінки та насильницьких дій. Члени творчої групи проаналізували алгоритм взаємодії між спеціалістами різних служб та можливості співпраці дорослих у попередженні булінгу.

Також практичні психологи Северинівської ЗОШ І-ІІ ст. Лебедєва О. О. та КДНЗ «Веселка» Шова А. С. презентували досвід роботи з дітьми з девіантною поведінкою та забезпечення наступності профілактики насильства у ЗДО та ЗЗСО. Також на засіданні було визначено пріоритетні напрямки діяльності спеціалістів психологічної служби на 2019 рік.