Завершення роботи пришкільних таборів відпочинку 2019 року

Освітній процес – це не лише час навчання, а ще й канікул. Час, коли можна по-справжньому відпочити і не думати про уроки.

Пришкільний табір – одне із місць, де можна активно і змістовно відпочити, побувати на різноманітних екскурсіях, взяти участь у цікавих конкурсах: інтелектуальних, спортивних, гумористичних, мистецьких, музичних тощо.

У період з 28.05.2019 по 14.06.2019 у закладах освіти Миколаївської громади працювали пришкільні табори відпочинку:

• табір «Сонечко» Северинівської ЗОШ І-ІІ ст. (41 учень );
  • табір «Сонечко» Лікарського НВК (36 учнів);
  • мовний табір «Merry kids» Миколаївського НВК (50 учнів).

Учні наших шкіл їздили на екскурсії до страусиної ферми с. В. Сироватка, до кінотеатрів та розважальних центрів м. Суми, брали участь у мобільних атракціонах, влаштовували естафети та флешмоби, проводили ігри-квести, конкурси, майстер-класи, вікторини, міні-концерти, захищали проекти тощо. Справжнім святом для дітей став перегляд інтерактивної вистави «Руде королівство» родинного театру «Нянькіни».

Кожен день у таборі мав свою тематику: День здоров’я, День туриста, День спорту, Олімпійський день, День англійців, День бантика, День української кухні, День Піфагорів, День добрих справ, День творчості, День захисту дітей, День права, День друзів, День літераторів, День сміху тощо.

Закінчилася робота таборів. На учнів і педагогів чекає літній відпочинок.

Бажаємо всім набратися сил та натхнення на новий навчальний рік.