Акція «За чисте довкілля»

Самоорганізовуючись навколо збереження довкілля, ми розбудовуємо нашу країну та плекаємо любов до рідного краю. Кожен із нас може зробити свій вклад у цю благодійну справу – взяти участь в озелененні населених пунктів, прибрати сміття, упорядкувати меморіали і братські могили тощо.
Цього року освітяни та учні Миколаївської громади протягом березня-квітня долучилися до заходів у рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Зокрема було прибрано території закладів освіти, бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту, спортивні майданчики, пам’ятні місця, очищено від сміття природні території Миколаївської ОТГ. Традиційними вже стали акції з благоустрою «Шкільне подвір’я», «Клумба», «Дерево випускника». Дякуємо всім небайдужим учасникам акції.