Серце до серця

Одним з основних завдань сучасної школи є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них – доброта, любов до ближніх, здатність співпереживати та бути небайдужими.
Заклади освіти нашої громади у квітні 2019 року приєдналися до щорічної акції «Серце до серця»  зі збору коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько живи!». Були проведені флешмоби, благодійні ярмарки, інформаційні заходи волонтерських загонів тощо. Підсумки акції було підбито 26.04.2019 на засіданні спеціальної комісії. У результаті зусиллями всієї громади було зібрано 7887, 05 грн. Окрема подяка педагогам, учням та батькам учнів закладів освіти, які долучилися до збору коштів:

• Лікарський НВК – 2306 грн.
  • Миколаївський НВК – 1171,30 грн.
  • Северинівська ЗОШ І-ІІ ст. – 1682,50 грн.

Результати благодійної акції свідчать про те, що в нашій громаді є чуйні, відкриті до допомоги серця, і ми в змозі безкорисно допомагати іншим.