Підготовка оздоровчої кампанії влітку 2019 року

Протягом квітня-травня було проведено заходи із організації відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей та учнівської молоді громади влітку 2019 року. Спеціалістами відділу освіти, молоді та спорту було відвідано цільові наради Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, опрацьовано нормативні акти, надано методичні рекомендації щодо організації пришкільних таборів відпочинку, придбано путівки до стаціонарних оздоровчих таборів. Вчителем англійської мови Миколаївського НВК Шевченко К. В. пройдено треніг-навчання Go Camp для організації мовного пришкільного табору. Також для медичних сестер та кухарів шкіл проведено семінар-навчання працівниками СРУ ГУ Держпродспоживслужби, для директорів закладів освіти та начальників пришкільних таборів відпочинку проведено наради, здійснено об’їзд закладів освіти з метою перевірки готовності до організації пришкільних таборів тощо.
Традиційно оздоровчу кампанію у закладах освіти забезпечує чисельна та фахова команда, яка працює у багатьох напрямках: від оформлення приміщень до щоденного планування. Бажаємо цього року цікавого та активного відпочинку всім учасникам освітнього процесу.